Sepetiniz Boş
 x 

Alışveriş sepetiniz boş!

Toplam 0,00 TL

Teslimat ve iade şartları

Dijital ürün politikaları

Dijital ürün; SMS, e-posta, dosya indirme veya diğer elektronik / dijital yöntemlerle elektronik olarak gönderilebilen herhangi bir üründür.

Dijital ürünler aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

-Bilgisayar programları, oyunlar veya işletim sistemleri gibi yazılımlar için etkinleştirme anahtarları.

Elektronik kitaplar, PDF'ler veya diğer belgeler.

Web sitemizde "Lisans" terimi, yazılım programlarını etkinleştirmek için kullanılan benzersiz kodları tanımlayan diğer terimlerle birlikte, "Anahtar" "Seri" "Kod" "Etkinleştirme kodu" "Ürün anahtarı" ile eşanlamlı olarak kullanılmaktadır.

Dijital ürünlerin teslimi

Dijital ürünler, ödeme sürecini tamamlarken bize gönderdiğiniz e-postaya otomatik olarak gönderilir.

Yazılımyol'da herhangi bir ürün satın alırken, iki e-posta alacaksınız: Bir onay e-postası ve satın alınan anahtar ve kurulum talimatlarını içeren ikinci bir e-posta.

Yanlış bir e-posta belirttiyseniz, teslimatı tamamlamak için sizinle e-posta, telefon veya WhatsApp aracılığıyla iletişim kurmaya çalışacağız.

Corel gibi bazı dijital ürünler veya bazı düşük talepli antivirüs anahtarlarının teslim edilmesi 72 saate kadar sürebilir.

E-postayı bir saatten kısa sürede almazsanız, SPAM klasörünüzü kontrol edin

Değişiklikler ve geri ödeme politikası

Ürün değişiklikleri

Yanlış ürünü yanlışlıkla satın aldıysanız, aynı fiyat aralığında kaldığı sürece mağazamızdan herhangi bir eşdeğer anahtarla değiştirebilirsiniz.

Bir değişiklik talep ederseniz, lisans anahtarını başka bir müşteriye satılacağı için kullanmamalısınız. Eğer Ürünün bir kullanıcısı var ise / şifre biçimlendirme oturum açma bilgilerini kullanmanız gerekir.

Ürün değiştirme

Satın alınan anahtar ilk denemede çalışmazsa, lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. Destek iletişim bilgilerini web sitesinde ve lisans kodunu içeren e-postada bulabilirsiniz.

Talimatlarımızı ve önerilerimizi uyguladıktan sonra anahtar çalışmazsa, kodu yenisiyle değiştireceğiz. Alternatif olarak, sistem uyumluluk sorunlarınız varsa, ürünü ihtiyaçlarınıza daha uygun başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Geri ödeme politikası

Lisans hala kullanılmadığı sürece ve satın alma tarihinden itibaren 3 güne kadar para iadesi isteyebilirsiniz.

Sorunlu bir lisans durumunda müşteri yardımımızı kabul etmezse para iadesi yapacağız.